Badania naukowe pokazują niepokojący trend – dieta większości ludzi na świecie zawiera niedobory Omega-3. Konsekwencją tych braków mogą być zmęczenie, słaba pamięć, sucha skóra, problemy z sercem, huśtawki nastroju, depresja czy problemy z układem krążenia. Dzięki Naszym produktom, jesteśmy w stanie przy użyciu pro-ekologicznego suplementu diety, zaopatrzyć organizm w niezbędne zasoby Omega-3, jednocześnie ratując środowisko naturalne.

Największa siłą Green Goods Invest jest jej zespół. Wśród założycieli znajdują się specjaliści o wzajemnie komplementarnym doświadczeniu i umiejętnościach, w tym w pracy w międzynarodowym środowisku, zarówno start-up’ów, korporacyjnym, jak i naukowym. Jednym z założycieli spółki jest prof. Tomasz Ciach – naukowiec o osiągnieciach w dziedzinie biotechnologii rozpoznawalnych zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Dodatkowo Green Goods Invest angażuje młodych i zdolnych ludzi których motto brzmi: „Yes! We can!”. Dzięki temu rozwijamy polską myśl technologiczną, tworząc wiodący w dziedzinie alg zespół badawczy.

Nasze produkty kierowane są głównie do 3 grup społecznych:
1) Sportowców i osób aktywnych fizycznie
2) Klientów świadomych, poszukujących najwyższej jakości suplementów diety, oraz
3) Wegan i wegetarian.

Jak to możliwe, że nasze produktu są w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich tych, bardzo różnorodnych,  klientów? Stało się to możliwe dzięki opracowaniu produktów, które są pochodzenia roślinnego, wyprodukowane w kontrolowanych warunkach, wolnych od zanieczyszczeń, przy użyciu najwyższej jakości substratów, oraz charakteryzują się niespotykaną dotąd na rynku jakością. Każda partia Naszych wyrobów, może być sprawdzona, od źródła, poprzez proces produkcji dzięki wykorzystaniu technologii „block-chain”. Dla Green Goods Invest rozwój najnowszych technologii jest celem i misją, która ma zapewnić Naszym klientom lepsze jutro oraz dostęp do produktów o bezkompromisowej jakości.